Uniklo video z PC verzie Red Dead Redemption 2

Pôvodný kanál, ktorý video zavesil, je už zablokovaný.

Rockstar Games sa ani teraz nevyhne rôznym únikom o PC verzii mega pecky Red Dead Redemption 2. Tak ako v prípade GTA V, aj tu máme prvé náznaky toho, že PC verzia vyjde, hoci Rockstar Games a Take Two to zatiaľ popierajú. My ale vieme, že po tom ako dobre sa predáva PC verzia GTA V (zhruba 25 miliónov kusov), Rockstar samozrejme vydá na túto platformu aj Red Dead Redemption 2.

Dnes na internet uniklo video, v ktorom môžeme vidieť krátku ukážku PC verzie Red Dead Redemption 2. Kurzor myšky nás z menu navedie do grafických nastavení, kde môžeme vidieť veľmi podobné nastavenia, ako má PC verzia GTA V.

Samozrejme, video môže byť fake, ale ak je to fake, tak parádne spravený. Pôvodné video, ktoré bolo zavesené na Youtube však bolo zmazané a neskôr bol zablokovaný aj kanál, ktorý ho zavesil. Už to o niečom značí, Rockstar Games chce zamiesť stopy.

Každopádne, na PC verziu možno ani nebudeme dlho čakať. V prípade GTA V vyšla PC verzia hry len päť mesiacov po vydaní na PS4 a Xbox One. Takže si predbežne zapíšte do kalendára Apríl 2019.

Red Dead Redemption 2 – MEGARECENZIA

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site