Unreal Engine predvádza špičkovú deštrukciu v real-time

Unreal Engine Destruction Demo

Epic Games vydá aktualizáciu s novou deštrukciou vo svojom Unreal Engine.

Konferencia herných vývojárov 2019 zatiaľ prináša samé prekvapenia, čo sa týka kvality grafiky vidohier. Síce nestíhame pokrývať všetky technologické novinky, ktoré sa do herných enginov dostanú počas najbližších mesiacov, na niekoľko z nich ste sa už na našich stránkach mohli pozrieť. Nenechajte si ujsť CryEngine demo s real-time ray-tracingom, alebo nové tech demo od Unity, ktoré predvádza fotorealistický render človeka.

Epic Games sa vo svojom Unreal Engine pochválilo deštrukciou, ktorá dosahuje už takmer filmovej kvality. Umelci majú pritom nad deštrukciou v engine obrovskú tvorivú moc a vedia si prispôsobiť veľkosť a počet rozbitých “kúskov”, ich randomizáciu, efekty, motion blur, prachové častice a fyzikálne vlastnosti. To všetko bez pomoci Nvidia PhysX API, ktoré dodnes využíva najviac vývojárov na svete.

Demo, ktoré uvidíte nižšie je vytvorené priamo v Unreal Engine. Toto riešenie ponúka deštrukciu fantastickej kvality v real-time a to aj v masívnom merítku. Aktualizácia s týmito nástrojmi vyjde vo verzii enginu 4.23, ktorá bude spustená najskôr v early access.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site