Uragun Steam

Uragun – sci-fi top down střílečka od varšavského studia Kool2Play, je k dispozici na Steamu

14 apríla, 2022 Redakcia

Vývojáři budou hru nadále vylepšovat a aktualizovat na základě zpětné vazby komunity.

Nezávislá herní vývojářská společnost Kool2Play s hrdostí oznamuje, že její futuristická střílečka Uragun je k dispozici v předběžném přístupu služby Steam. Hráči si nyní mohou vyzkoušet vžít se do role smrtící, ale přátelské jednotky Mech, která hledá svého pilota ve světě zahlceném stroji.

Po celkové úpravě hratelnosti v roce 2021, kdy se k týmu jako herní ředitel připojil Fran Avilés (zodpovědný za úspěch Deep Rock Galactic), může Kool2Play konečně představit svou futuristickou,
akcí nabitou střílečku z vrchu.

Ve hře Uragun hrajete za smrtícího, ale okouzlujícího Mecha, který se probudil a objevil svět ovládaný zkaženou umělou inteligencí. Pátrání po zmizelém pilotovi a příteli vás zavede do různých velkolepých lokací, jako je opuštěná Barcelona, zarostlý a futuristický Hongkong nebo doly ukryté v zasněžených horských štěrbinách Severní Ameriky. Abyste přežili, budete muset zvládnout náročný a rychlý boj ve hře. Naštěstí si budete moci odemknout nové zbraně, od brokovnic a automatických pušek až po plazmové bumerangy a raketomety, které vám poskytnou spoustu možností přizpůsobení a spravedlivou šanci proti nepřátelům.

V Early Access verzi hry najdete kromě mnoha dalších funkcí: 25 misí odehrávajících se ve 3 různých biomech, více než 10 typů nepřátel, souboje s bossy a 3 minibossy, které lze vyhrát pomocí 5 různých typů zbraní (každá s dalšími režimy) a 4 speciálních útoků. Hra je k dispozici na Steamu za 14,99 € a při té příležitosti tým Kool2Play připravil nejnovější gameplay trailer. Při spuštění bude hra k dispozici v polštině, angličtině a španělštině, další jazyky budou k dispozici dále během vývoje ve fázi Early Access. Ti, kteří si hru koupí nyní, nebudou muset platit nic navíc za obsah, který do hry přibude až do úplného vydání.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.