state of play

Už Štvrtok sa dočkáme ďalšieho State of Play streamu

6 mája, 2019 Marek Jaroš

Sony si na štvrtok prichystalo najnovší State of Play stream. A špekulácie nenechali na seba dlho čakať.

Len pred mesiacom a pol prišlo Sony s konceptom, ktorý sa podobá na Nintendo direct. V krátkom streame ponúkajú trailer za trailerom a odhaľujú tak nie len novinky, ale aj informácie k dávnejšie ohláseným titulom. Vôbec prvý stream sa odohral koncom Marca. Sony na ňom ohlásilo Iron-Man VR hru, ale aj VR podporu pre No Man´s Sky.

Ďalší State of Play stream sa o slovo prihlási už tento Štvrtok. Jeho čas však našincovi nepraje. Premiéra je naplánovaná presne na polnoc zo Štvrtka na Piatok. Portál ResetEra sa už začína plniť zaujímavými špekuláciami.

Samotný live-stream by mal mať len niečo málo cez 10 minút. Zároveň by sme sa nemali dozvedieť nič nové o chystanej next-gen konzole Playstation 5. Avšak, podľa všetkého sa môžu začať tešiť fanúšikovia MediEvil. Mali by sme sa dočkať predĺženého traileru na remaster tejto hry. Taktiež by sme sa mali dočkať ohlásenia novej hry a aj znovu-ohlásenia značky, ktorá bola predstavená už poriadne dávno. Hmm, žeby Deep Down?

Tak či onak, vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť. A ak správy neklamú, ďalšieho streamu by sme sa mali dočkať neskôr v tomto roku. Tak či onak, nasledujúci mesiac a pol bude pre hráčov viac než zaujímavý.

Marek Jaroš