V Dying Light 2 sa môžete zmeniť na zombíka

Dying Light 2

Techland v chystanom Dying Light 2 ponúkne trocha iný pohľad na zombie žáner.

Ak ste hrali predchádzajúci diel Dying Light, určite viete na čo sa môžete tešiť. Poriadný parkour spojený s parádnou akciou a kosením zombíkov.

Avšak Techland sa chce posunúť ďalej. Aj vďaka tomu sa v chystanom pokračovaní dočkáme málo vídanej veci. Naša hlavná postava bude infikovaná. A jednou z možností ako ju udržať nažive je pohybovať sa na svetle.

Samozrejme, infikovanosť môžete využívať vo vlastný prospech. Čím viac je vo vás vírus rozvinutý, tým viac ste rýchlejší a silnejší. Avšak, ak sa vírus prejaví naplno, stane sa z vás zombík! Ak sa teda budete pohybovať iba v tme, rýchlo sa môžete premeniť.

Avšak, čo sa stane potom ako sa premeníte na zombíka, nie je celkom jasné. Bude to znamenať koniec hry a nutnosť hrať odznova? Alebo len od posledného uloženia? Nateraz nikto nevie. A možno si pre nás vývojári pripravili niečo úplne nové a dočkáme sa nejakého “zombie módu”.

Dying Light 2 vychádza na začiatku roka 2020 pre PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site