V Nemecku sa obchody nevedia zbaviť Fallout 76

Fallout 76

Nemeckým obchodom v skladoch ležia zbytočné kópie Fallout 76 a tak vznikajú až absurdné akcie.

Na Fallout 76 sa zdvihla taká vlna kritiky, že to zrejme ani nemá zmysel znova pripomínať. Ak sa však medzi vami, čitateľmi, nájde pár masochistov, pripomínam len zopár z negatívnych káuz okolo hry – oklamanie zákazníkov pri kúpe zberateľskej edície, recyklácia kódy ešte zo Skyrimu či absolútna frustrácia z toho, že opravný patch znova priniesol už opravené bugy.

A tak sa okolo hry vytvorila akási negatívna aura. V dnešnej dobe je už prakticky jedno, čo vývojári do hry prinesú. Sú tak sklamaní, že hru jednoducho kupovať nebudú. A to sa naplno ukázalo v Nemecku, kde chcú obchody vyprázdniť sklady pred príchodom jarných titulov. A to má za následok, že v obchodoch vznikajú doslova až absurdné akcie.

Prvé dva prípady sú ešte pochopiteľné, perla príde až na záver. Niektoré obchody Saturnu a MediaMarktu rozdávali zdarma kópie Fallout 76 k novému Dualshocku či ku gamepadu k XBOX One. Dokonca, nemecký Gamestop túto akciu ponúkal aj so zľavnenými gamepadmi z druhej ruky. To môžete vidieť aj na obrázku nižšie.

A na záver sa dostávame k tomu naj-absurdnejšiemu prípadu. O tom informoval jeden z komentujúcich na túto tému na fóre RestEra. V Saturne už boli s Fallout 76 tak zúfalý, že ho dokonca zdarma pridávali k XBOX One Fallout 76 bundle. Čiže ste z obchodu odchádzali s dvoma kópiami hry. Tu však nastáva otázka, kto už by si len kúpil bundle s touto hrou.

Fallout 76

Fallout 76 – Recenze

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site