Vadí vám frekvencia našich noviniek na FB? Hlasujte!

18 februára, 2015 Marek Jaroš

Pomôžte nám, stať sa aj vďaka Vám, ešte lepšími!

Možno ste si za posledný mesiac a pol všimli, že na stránke nachádzate články výlučne od Lukáša a mňa – Mareka, čo sa odzrkadľuje aj na frekvencii pridávania článkov na Facebook. Bohužiaľ, situácia je také, že momentálne píšeme len dvaja. Kvôli pracovným povinnostiam nás tak bola nútená opustiť Laďka, ktorá vám prinášala obrovské množstvo článkov. Čo sa týka Mateja, ten sa predovšetkým úspešne venuje live streamom, kde vám streamuje napríklad aj H1Z1 a ponúka rôzne súťaže o hodnotné ceny. A Patrik má, bohužiaľ, technické problémy a tak v podstate momentálne nemá ako na web prispievať obsahom. Ja osobne som sa spamätal po silvestrovskom príhovore Lukáša k vám, k čitateľom, kde upozornil hlavne na to, že redaktorov je veľa a článkov málo. Samozrejme, Lukáš píše ako má, odušu.

No a preto sa niekedy stane, kvôli mojej škole a Lukášovým pracovným povinnostiam, že novinky na webe začnú pribúdať vo veľkom počte až poobede a večer a na facebooku vás tak zahlcujeme množstvom noviniek naraz a pôsobí to ako spam.

Musíme však poznamenať, že Facebook tvorí až 35% našich všetkých návštev, to znamená, že každá tretia návšteva pochádza od toho, kto na nás klikol na Facebooku. Na jednej strane nás to teší, na druhej chceme brať ohľad aj na tých, ktorých naše veľmi časté príspevky môžu otravovať. Tí môžu samozrejme zrušiť odber noviniek z našej skupiny, ale to určite nechceme.

Preto vás prosíme, hlasujte v tomto krátkom dotazníku o tom, ako by ste chceli mať dávkované novinky na Facebooku tak, aby vás neotravovali a zároveň aby ste neprišli o najrýchlejšie info, ktoré sa snažíme priniesť.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš