Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Valve tvrdí, že má „veľa hier vo vývoji“

Valve oznámilo, že aj napriek veľkému úspechu Steam decku sa stále sústreďuje na vývoj hier.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

05. September 2022

Valve studio

Valve veľa svojich fanúšikov za posledné roky sklamalo kvôli ich aktivite ohľadom vývoja hier aj keď „nedávno“ vydali podarené Half-Life: Alyx. Aj napriek tomu však Valve nezverejňovalo veľa informácií ohľadom vývoja hier.

Valve sa určite posledné roky snažilo, čo najlepšie vyvinúť ich Steam Deck, čo im aj bezpodmienečne vyšlo, ale vzhľadom na veľkosť štúdia, by mohlo Valve určite viac informovať ľudí o vývoji ich nových hier.

Podľa najnovších informácií však spoločnosť uviedla, že vývoj hier je pre nich stále „vysokou prioritou“, a tvrdia, že ľudia sa nemajú čoho obávať ohľadom toho, či Valve ešte vyvýja nejaké nové hry.

Zaujímavé taktiež je, že dávnejší leak naznačil, že na Half-Life 3 Valve nepracuje, no Valve tento fakt vyvrátilo, a tvrdia, že o informáciách ohľadom vývoja nových hier bude informovať bezprostredne iba Valve.

Half Life 3 Wallpaper

Half-Life 3 zase nie je vo vývoji, lebo Valve robí na Steam Deck

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený