Vďaka Apex Legends znovu ožil aj Titanfall 2

Titanfall 2

V hre je znova viac ako 10 tisíc hráčov naraz.

Titanfall 2 mal pokazený štart, keďže EA sa rozhodlo hru vydať priamo medzi Battlefield 1 a Call of Duty (už neviem, ktoré to bolo v roku 2016). Predaje Titanfall 2 tak utrpeli a hra síce extrémne kvalitná, nedostalo sa jej toľko pozornosti. Respawn Entertainment okrem prác na novom Titanflal ale tvorili aj Apex Legends a práve z tejto hry sa stala minulý týždeň legenda.

Apex Legends má za prvý týždeň od vydania neuveriteľných 25 miliónov hráčov. Tento počet hra získala 16x rýchlejšie ako Fortnite. No tento obrovská záujem sa odrazil aj na staršej hre, na Titanfall 2 z roku 2016. Do hry sa začali vracať hráči.

Titanfall 2 na Xbox One má teraz viac ako 10 tisíc aktívnych hráčov naraz. To je počet, ktorý mal titul naposledy v roku 2017! O ostatných platformách nevieme, museli by sme si hru nainštalovať a pozrieť sa. Alebo nám dajte vedieť v prípade, že máte hru nainštalovanú na PS4 alebo PC.

Apex Legends má pred sebou ešte dlhú cestu. Dnes o 18:00 sa chystá prvý turnaj o 200 tisíc dolárov s hviezdami Twitchu, kde si zahrá Shroud, DrDisrespect, chocotaco, Meloonie a ďalší.

Oznámenie Battle Passu a novej hrateľnej triedy je naplánované na budúci mesiac. Hra je zdarma, môžete ti ju stiahnuť na všetky tri platformy.


Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site