Veľké herné akcie sa odkladajú, poznáme nové dátumy

4 júna, 2020 Marek Jaroš

Dátumy, ktoré by si každý správny hráč mal poznačiť do kalendára.

Tradične hrami nabitý Jún mal odštartovať už dnes večer, kedy sme mali vôbec po prvýkrát vidieť next-gen tituly pre Playstation 5. Avšak, situácia sa v USA razom zmenila. Sony a aj mnoho iných firiem sa rozhodlo, že svoje naplánované eventy preložia. Nechcú svojim konaním prekričať hlas, ktorý v dnešných dňoch Amerikou znie.

Každopádne, vďaka tomuto sa odložilo veľké množstvo eventov a nejeden by sa v tom začal strácať. V tomto článku sme pre vás zhrnuli všetky podstatné dátumy, ktoré by mal mať každý správny hráč poznačené vo svojich kalendároch. Len pre informáciu, Jún = Červen 😊.

  • Playstation 5 event – pôvodne naplánovaný na 4. Júna, nový dátum odhalený čoskoro. Prvotné (nepotvrdené) správy hovoria o 12. Júne
  • PC Gaming Show – pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • Future Games Show 2020 – pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • IGN’s Summer of Gaming – akcia mala začať 4. Júna, jej začiatok je aktuálne posunutý na 8. Júna
  • Cyberpunk 2077 – stream od CD Projekt RED bol pôvodne naplánovaný na 11. Júna, nový dátum je stanovený na 25. Júna

To sú zatiaľ všetky odklady, o ktorých vieme. Ostatné eventy by sa mali uskutočniť v naplánovanom čase. To znamená, že Paradox Insider by mal prebehnúť už túto Sobotu, 6. Júna. EA Play je naplánovaná na 11. Júna a vývojársky stream ohľadom Marvel’s Avengers sa uskutoční 24. Júna.

Ak by sa niečo zmenilo, určite o tom nájdete zmienku v našich denne aktualizovaných krátkych správach. Rovnako tak live streamy z daných akcií nájdete na našej stránke. Sledujte nás, aby vám nič neušlo!

 

Marek Jaroš