Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Viac ako 700 vývojárov vytvorilo zbierku hier, jej kúpou podporíte Ukrajinu

Zbierka stojí 10$ a obsahuje takmer 1000 hier.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

09. Marec 2022

Bundle for Ukraine

Na stránke itch.io vznikla zbierka s názvom Bundle for Ukraine. Tvorcovia tejto zbierky chcú týmto podporiť Ukrajinu. Všetky vyzbierané peniaze rozdelia medzi dve charity:

Zbierka obsahuje všetky možne žánre hier a veľmi kvalitné tituly. Ako napríklad: Celeste, Jotun, SUPERHOT a ďalšie. Hry si budete môcť stiahnuť priamo z itch.io stránky. Ak chcete podporiť Ukrajinu a zároveň získať takmer 1000 hier, môžete to spraviť na tomto odkaze.

STALKER-Ukraine-Russia-War

Vývojári STALKER sa vyjadrili k vojne na Ukrajine

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený