Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Viac ako 700 vývojárov vytvorilo zbierku hier, jej kúpou podporíte Ukrajinu

Zbierka stojí 10$ a obsahuje takmer 1000 hier.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

09. Marec 2022

Bundle for Ukraine

Na stránke itch.io vznikla zbierka s názvom Bundle for Ukraine. Tvorcovia tejto zbierky chcú týmto podporiť Ukrajinu. Všetky vyzbierané peniaze rozdelia medzi dve charity:

Zbierka obsahuje všetky možne žánre hier a veľmi kvalitné tituly. Ako napríklad: Celeste, Jotun, SUPERHOT a ďalšie. Hry si budete môcť stiahnuť priamo z itch.io stránky. Ak chcete podporiť Ukrajinu a zároveň získať takmer 1000 hier, môžete to spraviť na tomto odkaze.

STALKER-Ukraine-Russia-War

Vývojári STALKER sa vyjadrili k vojne na Ukrajine

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený