Video Assassin’s Creed III, ktoré mali vidieť len zamestnanci Ubisoft

Staré video v lepšej kvalite, ktoré prezentovalo ciele štúdia.

Štúdiá Ubisoftu sú známe tým, že svoje hry predstavili gameplay trailerom, ktorý nereprezentoval finálnu kvalitu hry. Určite si pamätáte, ako vyzeralo oznámenie hier The Division 2 alebo Watch Dogs. Finálne hry vôbec nevyzerali tak, ako sme to videli v prvých traileroch.

Naopak, išlo o takzvané “target footage” videá, čiže videá, ktoré skôr reprezentujú to, čo by chceli vývojári dosiahnuť. Nie vždy sa im to podarilo, pri nedostatku času a ľudí. V prípade Assassin’s Creed III, takéto target footage video vzniklo v roku 2010 pre vývojárov, ktorí sa pridali do tímu počas vývoja. V štúdiu slúžilo video na to, aby novým vývojárom predstavilo ideu toho, ako má finálna hra vyzerať. Podobne potom vyzeral aj prvý gameplay trailer z hry predstavený verejnosti v roku 2012. V tom istom roku potom hra aj skutočne vyšla.

Keď si všimnete, video je príliš plynulé na to, aby to bolo priamo z hry. Animácie plynule prechádzajú jedna do druhej, šplhanie je úplne plynulé, rovnako ako súbojový systém, ktorý vyzerá len ako séria zakončení. V realite to tak vôbec nevyzeralo.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site