PS5 Kupit na vydanie

Vieme, kde kúpiť PS5 priamo na vydanie

21 septembra, 2020 Lukáš Kanik

Nie všetky obchody budú vypredané.

PlayStation 5 sa v mnohých Slovenských a Českých e-shopoch vypredal behom 1 dňa. Napríklad ak ste si ho nestihli objednať hneď po spustení objednávok, dostanete sa k nemu asi až vo Februári 2021.

Budete si tak musieť počkať minimálne tri mesiace a aj to predpokladáme, že Februárové kusy sa vypredajú takmer okamžite. Existuje spôsob, ako sa ku konzole dostať už na vydanie, ale budete sa musieť prejsť.

Mohlo by ťa zaujímať: PlayStation 5 na deň vydania v obchodoch nenájdete

E-shopy síce majú konzoly vypredané, no kamenné predajne nie. Do každej väčšej kamennej predajne s elektronikou bude naskladnených niekoľko kusov PlayStation 5, ktoré budú normálne v regáloch. Rovnako na predajniach ostane kopec kusov, po ktoré si majitelia neprišli.

Mohlo by ťa zaujímať: Sony prekvapilo, viacero pôvodne PS5 exkluzivít príde aj na PS4

Rovnaká situácia u nás bola, keď sa začalo predávať Diablo 3. Hru nebolo možné takmer nikde kúpiť, ani na internete, ani v herných obchodoch. Našli sme ju v regáloch v Tescu, kde stála úplne rovnako, ako všade inde.

Ak sa teda chcete dostať k PlayStation 5 hneď na vydanie, odporúčame 19. alebo 20. Novembra 2020 navštíviť väčšie predajne s elektrom, Tesco, prípadne iné obchody s elektronikou. Za pokus to stojí.

Dátum a cena vydania PlayStation 5: 19. November, 499€

Sledujte ma: