Vilitch

Vilitch the Curseling napĺňa plány svojho pána v prvej gameplay ukážke

3 augusta, 2022 Milan Zabielny

Gameplay predstavuje ako Vilitcha tak aj nové jednotky a mechaniky, ktoré so sebou šampión prináša

Prvé DLC pre Total War Warhammer 3 je blízko a tretím zo štyroch sľubovaných šampiónov chaosu je Vilitch the Curseling. Ten je verným služobníkom Tzeencha a v hre bude benefitovať zo všetkých bonusov jeho frakcie. Medzi ne patrí Changing of ways, mechanika, ktorá dokáže debuffnuť nepriateľov Tzeencha rôznymi spôsobmi. Vojská frakcie tiež budú benefitovať z veľkých zásob winds of magic.

Samotný lord poskytuje menšie no stále vcelku zaujímavé bonusy ako napríklad znížená cena za teleportovanie o 25 percent vďaka čomu môže byť jeho armáda dosť obratná bez značných postihov. Lord tiež berie ostatným lordom 15% zo získaných skúseností čo mu pomôže dostať sa na max level rýchlejšie.

V trajleri sa predviedli aj nové jednotky a aj „noví“ chaos warriori Tzeencha, ktorí URČITE nebudú iba reskinnutá verzia chaos warriorov undivided s pár dodatočnými bonusmi.

Tiež bola ukázaná mechanika Marks of Chaos, obdobne ako u Festusa a Azazela, ktorá umožňuje, sluhom chaosu zasvätiť svoj život jednému z bohov. Tí najvernejší dostanú možnosť povzniesť sa a stať sa Démonickým princom. Žiaľ tento princ nemá mechaniky úpravy tela ako tomu bolo pri princovi frakcie Legion of Chaos.

Každopádne postava aj frakcia vyzerajú veľmi slušne a niet pochýb že pôjde o skvelý prírastok do hry. DLC bude dostupné 23. Augusta. Pred tým nás však čaká ešte jeden šampión. Tento bude slúžiť krvavému bohovi Khorne-ovi.

Napíšte nám do komentárov koho by ste v hre najradšej videli alebo koho si myslíte že uvidíte.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.