Vychádza Killsquad, nové zaujímavé akčné RPG

Hru sme si zamilovali už na E3.

Španielske štúdio Novorama dnes vydáva svoj prvý väčší samostatný titul – Killsquad (STEAM). Ide o scifi akčné RPG v Diablo štýle, určené pre jedného až štyroch hráčov v kooperácii. Nejde však o otvorený svet, hra je tvorená jednotlivými misiami rôznych úrovní náročnosti.

Killsquad prináša štyri hrateľné postavy, ďalšie sú na ceste v budúcich rozšíreniach. Každý z postáv má unikátne schopnosti, ktoré si môžete upgradovať za chodu misie, podobne ako v hrých žánru MOBA. Za suroviny, či peniaze z misiií si potom môžete nakupovať a upgradovať zbrane, či vybavenie vašej postavy.

Na Killsquad sme sa prvý krát pozreli na výstave E3 v Los Angeles a posledné dni sme si ju mali možnosť zahrať už pred spustením Early Access. prinesieme tak krátke dojmy z hrania, sú celkom pozitívne. Vývojári aktívne komunikujú s hráčmi na sociálnych sieťach ale aj na Discorde a tak sa môžeme tešiť na titul, ktorý bude pravidelne aktualizovaný a vylepšovaný.

Zverejnený bol už aj roadmap. Vývojári v najbližších mesiacoch plánujú nové mapy, komunitné prvky ako rebríčky, profily a balíčky skinov, ligu špeciálnych operácií, frakciu nových nepriateľov, nového hrdinu – Inžiniera, zbrane a kopec nových misií. Tie sú náhodne generované, momentálne v troch prostrediach.

Plné vydanie je naplánované na rok 2020, Early Access nájdete na Steame s príjemnou cenovkou 19,99€.

Nižšie si môžete pozrieť trailer pri príležitosti spustenia hry do predaja ako aj niekoľko oficiálnych screenshotov.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site