VÝSLEDKY HLASOVANIA – Hry Roku 2018

O titul Hra Roka bojovali dvaja giganti a bolo to veľmi tesné. Spolu s výsledkami hlasovania poznáme aj dvoch výhercov slúchadiel Plantronics. 

Počas posledných dvoch týždňov ste mali možnosť hlasovať o najlepšie hry roku 2018 v množstve kategórí. Hoci sme nazahrnuli všetky žánre a kategórie, ktoré by sme chceli, aj tak ste mali bohatý výber. Hoci, pri Xbox Exkluzivitách sa to nedá povedať, lebo tam skoro žiadne nevyšli.

V prieskume sme zaznamenávali aj to, na akých platformách hrávate najčastejšie. Až 71,9% z vás hráva najviac na hernom počítači, čo sme samozrejme na Česko-Slovenské pomery čakali. Veľkej popularite sa teší aj PlayStation 4, na ktorom hráva až 54,5% hlasujúcich, čo je viac ako polovica. Na druhej strane, Xbox One ako hernú platformu uviedlo len 9,6% z vás. Oveľa viac hráva na mobiloch a čo 28,1% hlasujúcich. Nintendo Switch má doma 4,8% z vás a na ostatných platformách hráva len šesť percent ľudí.

Najviac ocenení tento rok získal Red Dead Redemption 2, ktorý vyhral dokopy v šietich kategóriách a získal titul HRA ROKA. Bolo to však extrémne tesné a väčšinu času hlasovania mal rovnaký počet hlasov, ako God of War. Prekonal ho len o 1,2%. Rovnako aj v kategórii najlepšia hudba, RDR2 vyhral nad God of War len o 1,2%.

SIEŇ SLÁVY: Kingdom Come: Deliverance

Spomienku si určite zaslúži aj česká hra Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios. Hoci v hodnoteniach nešlo o jednu z najlepších hier roka, štúdiu sa podarilo vydať skutočne kvalitný AAA titul, ktorý by vám nemal tento rok ujsť. V hlasovaní sa neobjavil len preto, že tu chýbala kategória najlepšie RPG, no tento rok prakticky nemal Kingdom Come žiadnu konkurenciu.

 

Zo všetkých hlasov boli vylosovaní dvaja výhercovia, ktorí získajú slúchadlá Plantronics RIG 500 HX a Plantronics RIG 600. Ceny do súťaže venovala distribučná spoločnosť Plantronics.

Výhercovia sú: Rudolf Nohal a “Tlustokočka” (den********a94@gmail.com). Gratulujeme!

(Klikni na obrázok pre zväčšenie)

Hlasovanie HRA ROKA Hlasovanie Najlepsi Multiplayer Hlasovanie Najlepsi Pribeh Hlasovanie Najlepsi Sport Hlasovanie Najlepsi Zvuk Hlasovanie Najlepsia Adventura Hlasovanie Najlepsia Akcna Adventura Hlasovanie Najlepsia FPS Hlasovanie Najlepsia Grafika Hlasovanie Najlepsia Hudba Hlasovanie Najlepsia Indie Hra Hlasovanie Najlepsia PC exkluzivita Hlasovanie Najlepsia PS4 exkluzivita Hlasovanie Najlepsia Strategia Hlasovanie Najlepsia Switch exkluzivita Hlasovanie Najlepsia XONE exkluzivita Hlasovanie Najlepsia Zavodna Hra Hlasovanie Sklamanie Roka Najocakavanejsia hra roku 2019

Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site