Vývoj The Walking Dead: The Final Season je znova spustený

Na hre sa pracuje v Skybound Games.

V Septembri zasiahla herný priemysel smutná správa. Štúdio Telltale Games zo dňa na deň prepustilo 90% svojich zamestnancov a o pár týždňov na to úplne zavrelo svoje brány, zbankrotovalo. Vývojári adventúr The Walking Dead, Wolf Among Us, Tales from the Borderlands alebo Batman: The Telltale Series, tak ostali okamžite bez práce. Poslední ľudia, ktorí po tomto bankrote ostali v podstate už len upratovali papiere, dávali do poriadku účtovníctvo, no zároveň hľadali niekoho, kto by dokončil hru The Walking Dead: The Final Season. Také štúdio sa našlo a je ním Skybound Games, čo sme sa dozvedeli zhruba pred mesiacom.

Dnes bolo potvrdené, že vývoj poslednej série The Walking Dead bol reštartovaný. V Skybound Games tak našli útočisko bývalí vývojári z Telltale, ktorí budú ďalej pracovať na dokončení epizód 3 a 4. Takže zhruba mesiac trvalo, než sa do priestorov Skybound presunú nie len vývojári, ale aj vybavenie a všetky assety z Walking Dead.

Určite neočakávame, že by sme sa vydania posledných epizód dočkali už tento rok, aj keď podľa Telltale bola väčšina prác hotová. Dabingoví herci navyše potvrdili, že všetky dialógy už boli nahrané, ešte pred bankrotom Telltale Games.

Skybound Games dobré správy oznámilo na svojom blogu.

Skybound Games dokončí Telltale’s The Walking Dead

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site