Vývojáři se snaží zachránit LawBreakers a přináší nový obsah

7 septembra, 2017 Vojtěch Sahula

Ozývají se hlasy z herního záhrobí? 

Jak již víte z článku, který vyšel na začátku tohoto týdne, LawBreakers si moc hráčů nezískalo. Komunita kolem hry je momentálně v opravdu bídném stavu a vývojáři se s tím snaží něco dělat. Slibují tak nový obsah, který začnou servírovat již tento měsíc. Zlepší to však stavy hráčů ve hře, nebo bude muset hra nuceně přejít do Free-To-Play modelu, v jakém byla původně vyvíjena?

Chystaný obsah, který nám vývojáři připravují, má vyjít již do konce září (september). Co to bude? Myslím, že nejvýznamnějšími přídavky jsou nová mapa a herní mód. Nová herní mapa se jmenuje Dubbed Namsan a stejně jako všechny ostatní bude vypadat velmi futuristicky. Geograficky bychom se s mapou měli podívat na území Spojených států amerických. Stejně tak do konce září má přijít i podobný mód jako jsou Arkády v Overwatch. To znamená, že nám vývojáři vždy na časově omezené období přinesou unikátní herní mód typu Skirmish. Módy se budou samozřejmě po uplynutí zmíněného období měnit.

Pokud se nebudeme bavit pouze o září (september), věrní hráči se mohou těšit na novou mapu speciálně vytvořenou pro herní mód Blitzball, která se jmenuje Gateway. Do konce roku má taktéž přijít další mapa Vallhala a nová třída hratelných hrdinů.