Marvel logo

Vývojári zo štúdia Dimensional Ink Studios pracujú na MMORPG Marvel hre

29 novembra, 2021 Marek Jaroš

Vyzerá to tak, že Marvel chce po filmovom priemysle zobrať útokom aj ten videoherný.

Ak ste fanúšikom Marvelu a radi sa hráte hry, musíte byť s aktuálnym vývojom viac než spokojný. V relatívne nedávnej dobe sme sa dočkali dvoch skvelých Spider-Man hier od štúdia Insomniac Games. V príprave je už aj Spider-Man 2 s Venomom.

Okrem toho, len pred pár dňami vyšli Guardians of the Galaxy a v príprave sú aj tituly ako Wolverine, Midnight Suns či ešte neohlásený multiplayerový titul, na ktorom pracuje Sony.

Lenže, pri týchto hrách to nekončí.

Autori DC Universe Online pracujú na Marvel MMORPG hre

Z nedávnej prezentácie pre investorov od spoločnosti EnaD Global 7 sme sa dozvedeli, že v ich štúdiu Dimensional Ink Studios vzniká nová MMORPG Marvel hra. Možno vám na prvé počutie názov štúdia nič nepovie. No sú to vývojári pomerne úspešnej hry DC Universe Online.

A vyzerá to tak, že ich nový Marvel titul by sa mohol ponášať práve na túto hru. Totižto, vedúcim vývoja je Jack Emmet. A ten v súčasnosti ešte vedie tým, ktorý je zodpovedný práve za DC Universe Online.

Každopádne, je viac než isté, že tejto hry sa ešte dobrý pár rokov nedočkáme. Podľa všetkého je hra ešte len v rannom štádiu vývoja.

Sony údajne pracuje na multiplayerovej Marvel hre pre Playstation 5

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.