Vyzerá to tak, že v Red Dead Online si budeme môcť kúpiť dom či koč

Data minig sa začal a objavujú sa prvé náznaky ohľadom Red Dead Online.

Už tento mesiac by sme sa mali dočkať verejnej bety chystaného online režimu pre Red Dead Redemption 2 – Red Dead Online.

A keďže hra je už týždeň vonku, komunita okolo hry sa rozhodla čo-to o tomto režime vydolovať zo súborov hry. A veru, podarilo sa im získať prvé náznaky toho, čo môžeme v online režime očakávať.

Už dávnejšie vieme, že v online bude mať hráč svojho vlastného koňa. Avšak, keďže budeme vedieť hra v kooperácii, na zvezenie celej partie ľudí by sa nám hodil koč. A práve tie by sme si mali vedieť v Red Dead Online kupovať. Rovnako ako aj budovy, čo zrejme nikoho neprekvapí. V podstate sa tak očakáva GTA Online len v prevedení divokého západu.

Horse Cart, Small Coach, Chuck Wagon, Chuck Wagon (Gatling), Supply Wagon, Utility Wagon či War Wagon. To sú mená pre koče, ktoré sa našli v súboroch hry. Rovnako sa našli aj nehnuteľnosti zatiaľ s placeholder menami.

Poznáme prvé oficiálne čísla predajnosti Red Dead Redemption 2!

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site