Warcraft III: Reforged oznámený cinematic trailerom

Blizzard oznamuje poctivý remaster pôvodnej stratégie Warcraft 3.

Spoločnosť Blizzard včera oznámila ďalší titul, Warcraft III: Reforged, plný remaster pôvodnej stratégie z roku 2003. Titul bude v sebe obsahovať pôvodnú hru Warcraft III: Reign of Chaos ako aj datadisk  The Frozen Throne, od základu prekopané na moderné počítače.

Warcraft III: Reforged má od základu vybudovanú grafiku podľa pôvodnej geometrie, každá postava, budova či terén dostali nové modely. Úpravami prešlo aj UI a celé to beží aj v 4K rozlíšení. Porovnanie toho, ako vyzerali niektoré postavy v pôvodnej hre a ako vyzerajú teraz, môžete vidieť dole v gameplay traileri. Hra má viac ako 60 misií v kampani, 4 hodiny vylepšených cut-scén a znovu nahraný bol aj dabing.

V remasteri nebude chýbať ani obľúbený Map Editor s novými nástrojmi, ktorý dokonca podporuje všetky doteraz existujúce mapy. Hra bude mať podporu Battle.net systémov, matchmakingu aj turnajov.

Warcraft III: Reforged vyjde v roku 2019 na PC, pričom cena je len 29,99 eura za štandardnú edíciu a 39,99 za Spoils of War edíciu. V tej dostanete Mount do hry World of Warcraft, balíček kariet do Heartstone a 4 postavy do Heroes of the Storm.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site