Warhammer Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2 oslavuje štvrté výročie

9 marca, 2022 Milan Zabielny

Tvorcovia tiež ohlásili zmeny pre elfku Kerillian

Už vás unavuje neustále zachraňovať Helmgard so statočnými hrdinami z Ubershreikskej päťky? Chceli by ste si namiesto toho v vyraziť na pokojný večer, dať si pár pív a baviť sa? Počas štvrtého výročia Warhammer: Vermintide 2 budete mať dosť alkoholu a zábavy no kľud nečakajte lebo sa vrátila misia „A Quiet Drink“.

Čo je tak špeciálne na A Quiet Drink? Je to misia, ktorá je dostupná vždy iba počas výročia a v hre zostáva iba krátku dobu (tento rok to je od 8.3 až do 21.3.). Ak vás zaujíma prečo by ste si mali zahrať túto misiu namiesto toho aby ste zbierali grimoare na Richeous Stand tak odpoveď je jednoduchá: alkohol. Veľa alkoholu. Počas tejto misie sa naši hrdinovia totižto rozhodli vyjsť si do mesta a… odreagovať sa. Misiu začínate v podguráženom stave a ako sa blížite ku krčme „Obese Megalodon“ do seba lejete jednu fľašu za druhou. Samozrejme nechýbajú opilecké rozhovory medzi hrdinami. Napríklad taký Saltzpyre imitujúci zvuk vláčika je zážitok sám osebe. Misia má tiež aj vlastný soundtrack, ktorý tiež stojí za to. Celkovo ide o niečo čo odporúčam každému hráčovi.

Pripravovaný rework tried

Okrem výročia tvorcovia ohlásili aj plánovaný rework Kerillian. Konkrétne jej tried Sister of Thorn a Shade. U Sister of Thorn sa tvorcovia snažili o viac lore friendly spracovanie čiže sa po novom bude silne zameriavať na debuffovanie nepriateľov a zrejme aj boostovanie spojencov. Dúfajme že tento patch neznamená nerf pretože doteraz postava fungovala skvele. Shade sa bude viac zameriavať na útoky zozadu a dostane aj boost na kritické zásahy počas neviditeľnosti.

Pokiaľ vás tento článok zaujal no Vermintide 2 nemáte, môžete si ho kúpiť na Steame, kde teraz stojí iba necelých 6 eur. Páči sa vám koncept hry no to fantazy zasadenie nie je pre vás? Možno by sa vám viac páčilo hrať niečo v temnom distopickom sci-fi univerze? Tak si pozrite Warhammer 40 000: Darktide od rovnakých tvorcov

Štúdio Fatshark oznámilo Warhammer 40,000: Darktide

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.