Warner Bros prinesie na E3 až dve nové hry

Jednou z nich by mal byť Superman od tvorcov Batman Arkham hier.

Dnes sme oficiálne dostali pozvánku na viac ako hodinovú prezentácu dvoch nových hier od Warner Bros. Vydavateľ tak na E3 prinesie zatiaľ neoznámené tituly, žiadne bližšie informácie sme totiž k nim nedostali a zatiaľ nikto ani netuší, čo by to mohlo byť. Na Twitteri sa však nedávno objavili informácie, že jednou z nových hier má byť Superman, od Rocksteady Studios. Famózne štúdio vydalo trilógiu Batman Arkham a zvládlo priniesť najlepšie hodnotené superhrdinské hry v hernom priemysle.

Superman od Rocksteady by sa mal odohrávať v rovnakom Arkham univerze, takže by sme mali v hre vidieť množstvo odkazov na Batmana a na dianie v Gothame počas hier Arkham. Metropolis má ale vraj byť až 3x väčší ako Gotham v Arkham Knight, malo by tu byť oveľa viac budov aj s nejakou tou deštrukciou. Superman však nebude tak extrémne silný, ako býva zvykom, ale jeho sila bude prispôsobená tak, aby bol aj hrateľný, nie všemocný.

Prvá zmienka o hre Superman vyšla už v roku 2015, kedy Warner Bros začalo pracovať na hre Suicide Squad. Po neúspechu filmového prevedenia ale tento nápad hodili do koša a Rocksteady začalo pracovať na hre v podobnej kvalite, ako Arkham séria.

Dúfajme že sa to potvrdí, uvidíme už o mesiac na E3.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site