Watch Dogs bude mať len jedno dejové zakončenie

3 júla, 2013 Marek Jaroš

Hackerský titul od Ubisoftu bude mať len jedno dejové zakončenie.

Jonathan Morina, kreatívny riaditel hry, sa nechal počuť, že Watch Dogs budemať len jedno dejové zakončenie. Vraj preto, lebo chcú hráčom priniesť intenzívnu dejovú líniu a prílišná roztrieštenosť by jej vraj ubrala na efektivite. Ktovie, možno by hre viacero koncov neuškodilo, ale to asi už nedozvieme.

Dominic Guay, producent hry, neskôr potvrdil, že vývojári z Ubisoft Montreal už uvažujú nad pokračovaním hry, a že by sa s Watch Dogs mohla eventuálne stať hra, ktorá bude vychádzať každý rok, tak ako Assassin´s Creed. Úprimne si myslím, že toto by značke Watch Dogs viac uškodilo, ako pomohlo. Spraviť s tak dobrého nápadu, akým hra disponuje „dojnú kravu“, je zlý nápad. Podľa slov manažérov z Ubisoftu chcú venovať podporu hre až 10 rokov, takže vypnutia serverov po niekoľkých rokoch sa báť nemusíte. Možno tým desaťročím mysleli práve plány značky Watch_Dogs samotnej, z ktorej budú najbližších 10 rokov vychádzať hry.

Tak isto bolo potvrdené, že ako Watch Dogs, aj ďalšie next-gen tituly od Ubisoftu (The Division, The Crew, Assassin´s Creed 4) by mali disponovať podporou smartphonou a tabletou. V tomto smere by chcel Ubisoft aj ďalej pokračovať, čo znie samozrejme celkom fajn, pretože to hry obzvláštni a pridá nové prvky, ako v singleplayeri, tak aj v hre viacerých hráčov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články