World of Warcraft Dragonflight

World of Warcraft Dragonflight oznámený CGI trailerom

19 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Expanzia do WoW by mala prísť tento rok.

Blizzard dnes oznámil niekoľko noviniek. Jednou z nich je nová veľká expanzia pre World of Warcraft, stále veľmi populárne MMO.

Príbeh World of Warcraft Dragonflight sa bude odohrávať na dračích ostrovoch, rozdelených do piatich zón. DLC bude obsahovať aj štartovaciu zónu unikátnu pre novú rasu Dracthyr. Ich nová trieda Evoker kombinuje tradičnú mágiu a jedinečné schopnosti drakov.

Celá expanzia Dragonflight sa bude točiť primárne okolo drakov. Do hry pribudne napríklad nová možnosť pohybu – Dragonriding, čo je vlastne jazda na drakoch. Na rozdiel od tradičných mountov bude jazdenie na drakoch viac interaktívne, manévrovateľné a vyžaduje skill. Samozrejme, drakov si budete môcť vizuálne prispôsobiť.

Blizzard v expanzii prekope aj používateľské prostredie, hráčom dá väčšiu kontrolu nad tým, čo chcú na obrazovke zobraziť. Zmien sa dočkajú profesie a postavy dostanú systém talentov, ktorý pripomína klasický strom schopností.

Už teraz je možné sa prihlásiť do bety.

Blizzard znovu vydáva aj staré DLC – Wrath of the Lich King

Druhou veľkou novinkou je znovu vydanie DLC World of Warcraft z roku 2008. Práve vtedy bol vydaný Wrath of the Lich King. Ten sa vracia do WoW Classic. Aj s týmto oznámením prišiel nový trailer aj keď už nie je taký zaujímavý, ako ten k Dragonflight.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články