World of Warcraft: Shadowlands oznámený parádnym cinematic trailerom

World of Warcraft Shadowlands trailer

V CGI traileri súboj Sylvanas vs Lich King.

Spoločnosť Blizzard Entertainment priniesla na event Blizzcon okrem Diablo 4 aj nový veľký datadisk do World of Warcraft. World of Warcraft: Shadowlands je ďalšou etapou a evolúciou obľúbeného PC MMO, na ktoré hráči čakali od Augusta 2018. Shadowlands ale vyjde až budúci rok, Blizzard sľúbil, že ho vydá do 31.12.2020. Predobjednávky sú spustené od dnes a cena datadisku sa pohybuje od 39,99 eur.

Shadowlands sa odohráva v ríši mŕtvych, na mieste, kde putujú všetky duše po smrti. Ide o päť veľkých zón, každá ponúka svoje krásy, ale aj temné zákutia. Posmrtný život Azerothu nie je tak pekný, ako si každý predstavuje. Hráči si budú môcť vybrať jednu zo štyroch vládnucích síl Shadowlandu, v podstate ide o akési triedy s jedinečnými schopnosťami. Tieto štyri postavy budú mať vlastnú príbehovú kampaň.

Blizzard uvedie nový levelovací systém, všetci existujúci Max LVL hráči budú zosadení na level 50 a maximálny level tohto datadisku bude 60. Levelovanie bude ozvláštnené odmenami a schopnosťami, takže progress bude pre hráčov motivujúci. V hre bude aj nová armáda nepriateľov.

K parádnemu cinematic traileru World of Warcraft: Shadowlands sme pridali aj video, ktoré vám predstaví obsah nového datadisku.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site