World of Warhips Christmas Event 2021

World of Warships zajtra spustí novoročný event – Silvestrovskú Noc

22 decembra, 2021 Lukáš Kanik

Tešiť sa môžete na úlohy aj odmeny.

Hráči populárnej námornej simulácie World of Warships sa už od zajtra môžu zapojiť do kolektívneho eventu s názvom Silvestrovská Noc. Silvestrovská noc sa podobá akciám „Bitka beštií“ a „Súperenie leteckých kancelárií“, ktoré prebehli v aktualizáciách 0.10.4 a 0.10.8.

Akcia pobeží do vydania aktualizácie 0.11.0 a je rozdelená do štyroch fáz. Každá fáza trvá 1 týždeň. Pred zahájením každej fázy si môžete vybrať jeden z troch tímov, ktoré sú pomenované podľa magických hviezd:

  • Tím Modus: snežný obor, ktorého prebudila k životu hviezda Modus, bol poverený navodením slávnostnej nálady.
  • Tím Sertum: snežný obor, ktorého prebudila k životu hviezda Sertum, bol poverený ozdobením vianočného stromčeka za pomoci svetielok a hračiek.
  • Tím Munera: snežný obor, ktorého prebudila k životu hviezda Munera, bol poverený rozdávaním novoročných darčekov.

Počas dňa dostanú účastníci akcie špeciálne misie, ktoré je možné splniť v náhodných, kooperatívnych a ranked bitkách. Splnenie misií vás posunie vpred v paneloch osobného a tímového postupu a odomkne vám odmeny. Na začiatku každej novej fázy sa váš osobný a tímový postup vynuluje.

Event začína zajtra, 23.12.2021 o 06:00 ráno a končí 20.1.2022 o 06:00 ráno. Nižšie si môžete pozrieť trailer k Silvestrovskej Noci vo World of Warships. Všetky pravidlá ale aj odmeny nájdete na oficiálnej českej stránke eventu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.