World of Tanks pro XBOX 360 už příští měsíc

3 júla, 2014 Laďka Jonášová

O World of Tanks se mluví v souvislosti s počítačovou verzí. O pokračování pro XBOX 360 se moc neví, nám se povedlo zjistit, kdy hra vyjde i jaké bonusy čekají na hráče.

Hru World of Tanks paří přes 70 milionů hráčů na svých mašinkách. Bylo jasné, že pokud tvůrci budou chtít čísla zvýšit, že budou muset přidat vydání na konzole. Jako první se dočká verze pro XBOX 360. Příprava hry je už v konečně fázi a v srpnu bude i přístupná světu.

V Severní Americe  již dvanáctého srpna, Evropa si počká až do 29.

World_of_Tanks_Screens_Image_03

Wargaming.net přiznal, že po vydání hry bude k dostání několik bonusů. Jako hlavní přídavek lze očekávat, že hráči dostanou dostatek herních peněz, aby si mohli pořídit kvalitní tanky a ještě je upravit podle sebe. Hráč dostane 1500 zlatých a 200 000 stříbrných, které se rozhodně do začátku vždy hodí. Taktéž hráči budou mít možnost během prvních tří dnů získat více bodů zkušeností a stříbrných z bojů jako kdyby měli Premium účet. K mání bude i bonusový tank Panzer 38 H Tier II, což je malý tank pro rychlé boje. Nezbývá si přát, aby vůbec bylo s kým hrát. Je totiž mnoho hráčů, kteří se stěhují na nové konzole.

Těšíte na XBOX verzi a nebo vás hra nechává chladnými?

Laďka Jonášová
Sleduj mě