World War Z predal už viac ako 1 milión kópii

World War Z

World War Z sa nemôže stažovať, prvý týždeň vyšiel hre na výbornú.

O World War Z sme vám na našich stránkach priniesli už nejeden článok. Hra sa rysovala veľmi dobre a podobná akcia so stovkami zombies na PC už roky chýbala.

A vyzerá to tak, že hra sa ľuďom páči. Za necelý týždeň od vydania sa vývojári chvália pokorením hranice jedného milióna predaných kópii. Navyše, hra sa v UK dostala na prvé miesto rebríčka predajov. Predstihla aj tak silné tituly, ako je FIFA 19 či The Division 2.

Kto si myslel, že hre uškodí Epic Games Store exkluzivita, bol na omyle. Hra sa podľa slov vývojárov predáva rovnomerne medzi PC a konzolami. Dokonca sa im podarilo dosiahnuť peak 70-tisíc naraz hrajúcich hráčov.

Čo však vývojárov mrzí, je asi aktuálne hodnotenie na Metacritic. PC a XBOX One verzie sa ako tak držia s hodnotením 75/100. Avšak, Playstation 4 verzia má len slabých 65/100. Tak či onak, hráčske hodnotenia sú na úrovni 7/10, čo nie je vôbec zlé.

 

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site