WRC 4 – Oficiálne ohlásené

26 júla, 2013 Ben

Bigben Interactive v spolupráci zo štúdiom Milestone, ohlásili, že pracujú na hre WRC 4.

WRC 4 bude zahrňovať nový úžasný mix vysokých grafických detailov a reálne zvuky. Tieto možnosti sú možne vďaka vplyvu komunity. Všetci hráči v hre sú licencovaný, užijeme si s nimi poriadne rally dobrodružstvo ako v kampani tak aj v novom súťažnom online hernom mode.

V hre si hráči budú môcť vyskúšať nové svetelné efekty, nové efekty počasia a úplne nový mod kariera, ktorý obuje hráča do pravých pretekárskych topánok.

Realizmus je jeden z najdôležitejších pilierov vývoja, s pôsobivým 3D prostredím a HDR systémom môžeme hráčom ponúknuť skvelý herný zážitok, aspoň to tvrdí Milestone.

Alain Falc, riaditeľ Bigben Interactive v rozhovore povedal:

„My sme veľmi potešení a hrdý na to, že môžeme byť vydavateľmi tejto známej pretekárskej hry. Týmto krokom sme vybudovali partnerstvo s Milestone. Všetko naše úsilie smerujeme na to, aby sme hráčom ponúkli jednu z najrealistickejších WRC hier vôbec.“

Luisa Bixio, riditeľ marketingu a predaja dodal:

„Sme šťastný, že môžeme byť súčasťou tohto vzrušujúceho ohlásenia hry WRC 4 a všetkých noviniek, ktoré bude verzia 2013 obsahovať. Toto je nová značka, odlišná od predošlých reštartov série, bude zahrňovať kopu nových vylepšení, ktoré si žiadala komunita. Kopu funkcií, ktoré sme videli na našej oficiálnej Facebook stránke a taktiež aj dostali mailom budu zahrnuté v hre. Sme presvedčení, že WRC 4 je veľký krok vpred a hráči našu hru ocenia.“

WRC 4 je oficiálna hra pre FIA World Rally Championship 2013 a bude zahrňovať WRC kalendár zo všetkými závodmi, všetkými WRC jazdcami a ich týmami v karierovom mode, ktorý z nás spraví skutočných WRC jazdcov.  WRC 4 taktiež zahŕňa vylepšenú verziu grafického enginu Spikengine, ktorý vyšiel minulý rok.

WRC 4 by podľa všetkého malo vyjsť v Októbri 2013 na PC, XBOX360, PlayStation 3 a dokonca aj na PS Vita.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.