Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Xbox reagoval na zdražovanie PlayStationu

Ako sa zmenia ceny konzol Xbox?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

25. August 2022

Xbox Series X konzola

PlayStation má momentálne najdrahšiu konzolu na svete. Maloobchodná odporúčaná cena PlayStation 5 je od dnes 549,99€ ale v realite je to viac než 700 eur.

Naopak, konzoly Xbox Series X a Xbox Series S od svojho vydania stoja rovnako. Najvýkonnejšia konzola na svete - Xbox Series X, stojí aj dnes 499€. Jej slabšia bezdisková verzia stojí 299€ a je dostupná aj v mnohých obchodoch.

Microsoft sa dnes vyjadril práve k zvyšovaniu cien PlayStation 5. Pre portál WindowsCentral Microsoft vydal nasledovné stanovisko:

"Neustále prehodnocujeme naše podnikanie, aby sme našim fanúšikom ponúkli skvelé herné možnosti. Naša odporúčaná maloobchodná cena Xbox Series S zostáva na 299 $ (250 GBP, 300 EUR), Xbox Series X bude naďalej stáť 499 $ (450 GBP, 500 EUR)."

Zdá sa, že Microsoft momentálne neplánuje zvyšovanie cien svojich konzol. Rozhodne to ale nie je vylúčené a tak sa môže stať, že v blízkej dobe sa zvýšia aj ceny Xboxov.

Xbox Game Pass 2021

Rodinný plán Xbox Game Pass prichádza, aká je cena a pre koľko ľudí?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články