Xbox Series X čeština a Slovenčina

Xbox Series X a S s kompletnou českou a slovenskou lokalizáciou

22 septembra, 2020 Lukáš Kanik

Slovenčinu a češtinu dostanú aj všetky Xbox One.

Dnes nám z českého Microsoftu prišla skvelá správa. Prostredie konzol Xbox Series X a S bude kompletne v českom a slovenskom jazyku! Hráči u nás sa tak prvý krát dočkajú kompletnej lokalizácie užívateľského rozhrania.

Lokalizáciu získate po stiahnutí aktualizácie aj na Xbox One. Po aktualizácii konzoly si nastavte jazyk v nastaveniach konzoly.

Český Xbox nám k tomu zaslal aj ďalšie zaujímavosti z prostredia Xboxu. Napríklad od dnes majú všetci majitelia Xboxu prístup k novému Microsoft Store. Vyšla aj nová mobilná aplikácia Xbox.

  • Nová aplikace Xbox (beta): Pro zařízení s Androidem vyšla nová aplikace Xbox, jejímž prostřednictvím budou moct hráči snáze udržovat kontakt s přáteli, oblíbenými hrami a zábavou jak doma, tak venku bez ohledu na to, které zařízení pro hraní preferují. Tato aktualizace je dalším krokem na naší cestě, jejímž cílem je nabídnout jednotný xboxový zážitek na všech zařízeních, o němž hovořil Chris Novak, šéf vývoje a designu Xboxu. Nová aplikace Xbox (beta) je dostupná pro všechny trhy, kde je Xbox podporován. Všechny hráče zveme k tomu, aby si ji stáhli z obchodu Google Play a co nejdříve vyzkoušeli. 
  • Nové příslušenství pro Xbox: Připravili jsme řadu nové generace příslušenství pro Xbox. Kromě nedávno představených bezdrátových ovladačů Xbox Carbon Black a Robot White, jsme premiérově oznámili bezdrátový ovladač Xbox Shock Blue. Ovladač Shock Blue se vyznačuje novým výrazným zabarvením, které na předchozích ovladačích dosud nebylo k vidění. Pro hráče na PC budou k dispozici nové sady bezdrátových ovladačů. Novinkou jsou také dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem k doplnění kapacity během hraní. Nové bezdrátové ovladače Xbox ve všech třech barevných variantách bude dostupné na vybraných trzích od 10. listopadu. Totéž se týká dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem. Pokud se nebudete moct nového příslušenství dočkat, můžete si ho už teď předobjednat. Informujte se také u svých lokálních maloobchodních prodejců.
  • Nový Microsoft Store na Xboxu: Všichni uživatelé Xboxu mají ode dneška k dispozici nový Microsoft Store, který poskytuje bezpečnější, rychlejší a jednodušší způsob používání. Mezi nejvýraznější nové prvky patří rychlejší načítání, přepracované intuitivní vyhledávání a rozšířená bezpečnostní nastavení pro rodiče. Podrobnosti najdete na blogu What’s In Store.

Xbox Accesories

Sledujte ma: