Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Xbox Series X dostane Diablo 4 Bundle

Oficiálne oznámenie od Microsoftu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Series S Diablo 4 Bundle

Microsoft dnes oznámil správu, o ktorej sa už niekoľko dní na internetoch hovorilo. Firma totiž spustí do predaja konzolu Xbox Series X – Diablo IV Bundle. Dedikované balenie s motívom Diablo 4 bude okrem konzoly Xbox Series X obsahovať aj Diablo IV. 

Cena tohto bundlu je 559 dolárov, teda u nás by mal stáť 559 eur. Majitelia Xbox Series X – Diablo IV Bundle v hre nájdu špeciálny mount Light-Bearer a Caparison of Faith. Hráči si tiež na postavu môžu pridať krídla Inariusa. 

Konzola Xbox Series X v tomto bundle je v štandardnom, čiernom prevedení bez špeciálnej úpravy. Predobjednávky boli spustené práve dnes a príde vám 6.6.2023, kedy vychádza Diablo 4.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený