Halo Infinite Multiplayer Screenshot 4

Xbox ukázal Halo Infinite Multiplayer, bude zdarma

14 júna, 2021 Lukáš Kanik

Gameplay trailer z multiplayeru aj screenshoty.

Na konferencii Xboxu nemohol chýbať ani Halo Infinite, jedna z najočakávanejších hier na túto platformu. Titul príde na trh už na jeseň, no okrem klasickej singleplayerovej časti, nás čaká aj multiplayer.

Ten bude zdarma pre všetkých a tak si nebudete musieť kupovať celú hru, aby ste si užili multiplayer. Novinkami v tomto multiplayeri budú kusy vybavenia, ktoré hráči budú nachádzať na mape. Pôjde napríklad o senzor pohybu, Repulzor zase dokáže odraziť strely.

Vozidlá po novom bude možné upravovať, rovnako ako samotné postavy hráčov. V každej sezóne príde množstvo nových možností na kustomizáciu, niektoré bude možné získať zdarma hraním, iné si bude treba zakúpiť. V Halo Infinite však žiadne loot boxy nebudú. A pôjde len o vizuálne doplnky, nič, čo by ovplyvňovalo hranie.

Akadémia, ako tréning pre nových hráčov v Halo Infinite

Novinkou je Akadémia. V tomto režime plnom AI nepriateľov si budete môcť otestovať svoje pohybové aj bojové schopnosti. Akadémia obsahuje tréningy pre zbraňe s krátkym aj dlhým dostrelom, ale aj vozidlá. Rovnako dostanete možnosť si nastaviť rôzne úrovne obtiažnosti, nepriateľov a samozrejme vybavenie.

Do hry sa vracia režim Big Team Battle až pre 24 hráčov. Je plný vozidiel, chaosu a tímových súbojov. Sezóny do hry uvedú aj limitované režimy, počas ktorých môžete získať špeciálne odmeny.

Hráči na PC a konzolách si Halo Infinite multiplayer zahrajú proti sebe v cross-play režime. Rovnako hra podporuje cross-platformy progres. Xbox Series X verzia pobeží v 120fps, na Xboxe nájdeme splitscreen režim a PC hráči si zase môžu vytvoriť lokálny LAN server. Viac info o nových možnostiach nájdete na blogu vývojárov.

Halo Infinite Multiplayer bude dostupný zdarma na jeseň 2021 pre PC a Xbox Series, Xbox One konzoly.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.