Youtuber sledoval celý deň život NPC v Red Dead Redemption 2

Vývojári si dali záležať, aby každá postava v hre mala jedinečný život

Ten trápny pocit, keď NPC postavy v hre majú zaujímavejší deň ako ja. Youtuber DefendTheHouse začal dokumentovať správanie NPC postáv v hre Red Dead Redemption 2 aby dokázal, že Rockstar Games si dali skutočne záležať. Niektoré príbehy ľudí v mestečku Valentine sú smutné, keďže niektoré NPC postavy žijú sami a ich celý deň sa točí len okolo práce a chlastu.

Na druhej strane, keď budete sledovať video a správanie tretej postavy, pôsobí to živým dojmom. Keď začne pršať, NPC sa pozrie na nebo a pokýva hlavou, je to miniatúrny detail, ktorý celú hru neskutočne oživuje. No všimne si ho len ten, čo sa zastaví a začne sa obzerať okolo seba.

Nabudúce, keď zastrelíte niekoho nevinného v hre, spomeňte si na to, že aj oni mali svoj život. Vtipné je napríklad to, že jeden z nich ide na obednú prestávku do krčmy a potom napitý pokračuje v práci na stavbe. A poza roh si chodí ešte odpíjať z ploskačky.

Red Dead Redemption 2 je najlepšie hodnotená hra tejto generácie a za osem dní predala viac, ako jednotka za osem rokov. Všetky zaujímavosti o RDR 2 nájdete na našich stránkach.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site