Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Zahrajte si novú slovenskú hru Stratený v čase

S kompletným slovenským dabingom voľne na stiahnutie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

01. December 2015

Strateny v čase slovenska hra

Michal Blažej, talentovaný programátor a grafik, pracoval posledné tri roky na svojej už piatej hre s názvom Stratený v čase. Štúdio Loader Software je tak stále jednočlenné štúdio, z ktorého sa časom môže vyvinúť podobný fenomén, ako česká Amanita, ktorá už má v príprave ďalší diel svetoznámeho Samorostu.

Stratený v čase sa odohráva pred pádom Mayskej civilizácie a príbeh budete odkrývať nečakane v koži študenta histórie, ktorý sa náhodou v tejto dobe objavil. Príbeh tejto adventúry sa skladá zo 40 ručne kreslených obrazoviek a na soundtracku pracoval aj ďalší slovenský talent Michal Polgár. Zaujímavosťou je, že hra má kompletný slovenský dabing, aj keď len pre tri postavy.

U nás je mnoho začínajúcich vývojárov, grafikov a programátorov, ktorí by radi začali pracovať na hre, ale nevedia ako. Bolo by fajn, keby Michal Blažej pozbieral po scéne takýchto talentovaných ľudí, ktorí budú spolu pracovať na ďalšej adventúre, ktorá vďaka väčšiemu tímu môže splniť aj väčšie nároky.

Stratený v čase si môžete stiahnuť zdarma z oficiálnych stránok.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený