Ghost of Tsushima directors cut

Zajtra vychádza Ghost of Tsushima: Director’s Cut, sledujte launch trailer

19 augusta, 2021 Marek Jaroš

Tak isto vychádza aj expanzia Iki Island.

Už zajtra sa jedna z najlepších open-world hier pre Playstation 4 dočká svojej ultimátnej edície. Tá nesie názov Director’s Cut a v rámci neho vyjde aj rozšírenie Iki Island.

Iki Island bude dostupný všetkým hráčom už od Aktu 2, v regióne Toyotama. Hráči sa môžu tešiť ako na starých známych, tak aj úplne nové postavy. Viac o príbehu rozšírenia nájdete v našom staršom článku.

Director’s Cut vychádza aj na Playstation 5. Majitelia novej konzoly sa môžu tešiť na využitie ovládača PS5 DualSense, rýchle časy načítania, 3D zvuk, lipsync pre Japonský dabing, 4K rozlíšenie a 60FPS.

Director’s Cut verzia, ani obsah DLC zdarma nebudú

Ak ste majiteľom Ghost of Tsushima na PlayStation 4, zdarma dostanete len aktualizáciu do Ghost of Tsushima: Legends.

Ak si chcete na PS4 verzii zahrať rozšírenie Iki Island, za upgrade pôvodnej hry na Director’s Cut zaplatíte 20 eur. Ak si želáte aktualizáciu základnej PS4 verzie na základnú PS5 verziu, vyjde vás to na 10 evri. No ak chcete upgrade základnej PS4 verzie na PS5 verziu Ghost of Tsushima Director’s Cut, toto vás vyjde až na 30 eur.

Samotná PS5 verzia hry Ghost of Tsushima Director’s Cut sa bude v obchodoch predávať za 80 eur, PS4 verzia za 70 eur. Dátum vydania je 20.8.2021.

Ghost of Tsushima – Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.