Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Žeby konečne poriadny seriál Resident Evil? Čoskoro na Netflixe

Pozri si nadupaný trailer na chystaný seriál od Netflixu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Jún 2022

Resident-Evil-Series-Trailer

Už 14.7.2022 spustí Netflix nový seriál Resident Evil, natočený podľa videohernej predlohy. Tento krát v ňom síce nehrá Mila Jovovich, ale tešiť sa môžeme na iné známe herecké mená. Napríklad taký Lance Reddick v roli Weskera (poznáte ho aj zo série Horizon).

Nový seriál bude poriadne krvavý a hnusný, nebudú chýbať ani extrémne zmutovaní jedinci, na ktorých zapôsobil T-Vírus. Už len dúfať, že zápletka tejto 8-dielnej prvej série bude dostatočne zaujímavá.

Príbeh sa bude odohrávať v dvoch časových obdobiach – v roku 2022 a v roku 2036. V tom čase bude na svete žiť len 15 miliónov ľudí a šesť miliárd ľudí a zvierať bude infikovaných vírusom.

Druhá sezóna ešte oficiálne schválená nebola, určite sa čaká na úspech jednotky. Každopádne jej scenár je už v príprave.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články