rage guy world of tanks

Žena sa bála o život svojho suseda. Ten len prehrával v tankoch

1 decembra, 2020 Marek Jaroš

Krik, nadávky a priania smrti uprostred noci vylakali ženu. Jej sused akurát len nezvládol frustráciu z prehratej bitky v tankoch.

Poriadne kuriózny prípad sa odohral v meste Přerov, ktoré leží v Olomouckom kraji. Žena sa uprostred noci začala báť o život svojho suseda, nakoľko sa z jeho bytu ozývali údery o nábytok, nadávky či priania smrti. Všetko však bolo inak!

Suseda v strachu zavolala strážnikov mestskej polície. Tí príšli na miesto činu a zistili, že nič strašné sa nedeje. Akurát našli frustrovaného muža, ktorý prehrával tankovú bitku. Zrejme hral World of Tanks.

“Zúčastnil sa tankovej bitky, našťastie len na počítači, a neťahal za dlhší koniec. Keď sa jeho virtuálny tank už poniekoľkýkrát premenil v taviaci sa kus nepoužiteľného šrotu, ventiloval si svoju frustráciu údermi nebohej myši o stôl, “ hovorí zástupca riaditeľa mestskej polície Miroslav Komínek.

Nadávky a priania smrti tak boli adresované jeho virtuálnym protivníkom. “Strážnici doporučili tankistovi krotiť okrem nervov aj hráčsku vášeň, nakoľko potom majú susedia oňho strach. Vzhľadom k tomu, že sa mužovi na danom leveli aj tak nedarilo a bol za lamu, rozhodol sa boje ukončiť a ísť spať, “ dodáva Komínek.

Nuž, aj takéto príbehy píše život…

Slovák predával na internete grafickú kartu, v balíku poslal kus dreva

Marek Jaroš