Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

ZeniMax ukázal budúcnosť The Elder Scrolls Online s novými datadiskami

Pozrite si oficiálny cinematic trailer k expanzii Necrom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Elder Scrolls Online Necrom Keyart

Tím ZeniMax Online Studios včera oficiálne oznámil novú questovú líniu pre ESO pre rok 2023, Shadow Over Morrowind. Tohtoročný príbeh vracia hráčov do Morrowindu a umožňuje im navštíviť miesta, ktoré sa v sérii The Elder Scrolls neobjavili od roku 1994. Shadow Over Morrowind rozpráva pútavý príbeh rozdelený do niekoľkých častí obsahu.

Sága Shadow Over Morrowind sa začne v marci DLC Scribes of Fate, ktoré prinesie dva nové dungeony pre štyroch hráčov. Budú sa musieť prebojovať cez akolytov Pisárov z Mory v Sieni pisárov alebo sa popasovať s časovou mágiou Bala Sunnara.

DLC Scribes of Fate bude k dispozícii 13.3.2023 na PC/Mac a 28.3.2023 na Xboxe a PlayStation. Ďalšie informácie o DLC Scribes of Fate nájdete v oficiálnom príspevku na blogu hry

Po DLC Scribes of Fate prichádza v júni tohto roka ďalšia kapitola hry The Elder Scrolls Online. Kapitola Necrom bude obsahovať 30 hodín úplne nového príbehového obsahu, ktorý hráčov zavedie do dvoch nových oblastí vo východnom Morrowinde spolu s dvoma novými spoločníkmi.

Okrem nových oblastí bude kapitola Necrom obsahovať jednu z najžiadanejších funkcií ESO, novú hrateľnú triedu - Arcanist. Arkanista je siedma a najnovšia trieda v ESO, ktorá do hry prinesie nové schopnosti a herné mechaniky čerpajúce z Daedrického princa z kráľovstva Oblivion.

Nižšie si môžete pozrieť CGI trailer k oznámeniu The Elder Scrolls Online: Necrom. Táto expanzia vyjde 5.6.2023 na PC a 20.6.2023 na PlayStation a Xbox.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry