Playstation 5 Apple TV+ zdarma

Získajte Apple TV+ na 6 mesiacov zdarma vďaka Playstation 5

27 júla, 2021 Marek Jaroš

Ak ste objedený Netflixu, Sony vám ponúka na 6 mesiacov zdarma Apple TV+.

Väčšina ľudí na Slovensku už pozná streamovacie služby ako Netflix či HBO Go. O niečo menej už ľudia poznajú Amazon Prime Video. No a o Apple TV+ drvivá väčšina Slovákov ani nevie. A teraz máte možnosť to zmeniť.

Ak máte doma konzolu Playstation 5, môžete si Apple TV+ na 6 mesiacov užiť úplne zadarmo. Stačí, ak si na svojej konzole otvoríte Apple TV aplikáciu, prihlásite sa so svojim Apple ID (alebo si ho vytvoríte) a hotovo!

Túto ponuku je možné využiť do 22.7.2022. Viac informácií získate na oficiálnych stránkach Sony.

Čo ponúka Apple TV+?

Ponuka Apple TV+ nie je tak početná ako od Netflixu či HBO, no kvalita jej rozhodne nechýba. Nájdete tu historickú sci-fi drámu For All Mankind, ktorá sleduje udalosti svete, v ktorom boli na Mesiaci ako prví Sovieti.

Nájdete tu aj komediálny hit minulého roka – Ted Lasso. Ten len minulý piatok odštartoval svoju druhú sériu. Ak máte radšej drámu, nájdete tu The Morning Show či Defending Jacob v hlavnej úlohe s Chrisom Evansom.

Okrem toho tu nájdete aj ďalšiu kopu zaujímavých seriálov či filmov. Za zmienku určite stoja ešte také See s Jasonom Momoa, Greyhound s Tomom Hanksnom či Cherry s Tomom Hollandom. Navyše, do konca roka sú naplánované premiéry viacerých seriálov či filmov. Ak by som mal vypichnúť len jeden projekt, tak určite jeden z najočakávanejších sci-fi projektov posledných rokov – Nadácia na motívy najlepšej knižnej série všetkých čias od Isaaca Asimova.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.