Živý stream z LanCraftu + rozbor týmů

19 septembra, 2014 Laďka Jonášová

Zajímá vás, co se právě děje na LanCraft Autumn 2014? Sledujte dění na akci právě u nás.

Harmonogram celé události najdete na tomto odkazu. Pojďme si rozebrat na koho se může na turnaji těšit a na koho je dobré si vsadit. Na konci článku najdete stream, který vás vtáhne do dění ve Starém Městě u Uherského Hradiště a možná vás navíc naláká ještě na místo dorazit. Pokud samozřejmě na akci už nejste (pokud ano, nebojte se napsat komentář – můžeme kdyžtak pokecat na baru :))

League of Legends

LEAGUE OF LEGENDS LIVE STREAM:

Mezi nejdůležitější a rozhodně největším favoritem jsou hoši z eSuba.Intel. I přesto, že nedávno vyměnili dva hráče lze hovořit o velmi zkušeném týmu, který určitě bude chtít obhájit svou kvalitu. Jejich konkurenty pravděpodobně budou eEriness.Arctic, Cyber Gaming Dragons a dva týmy Inside Games.

Nedávno otevřel svou kategorii i tým eXtatus(celý článek), který má na starosti zkušený Mozilla, který vedl i zahraniční týmy. Nelze však zapomenout na LoL sekci nEophyte, eSuba.Ladies a nebo Knockouters. Toto nejsou však jediná velká jména LoL scény. Na akci přijede 15 týmů, které jsou známé či méně známější na česko-slovenské scéně. Díky velkým jménům, lze očekávat, že letošní ročník LanCraftu Autumn bude nejnapínavější v historii. Tolik relativně velkých jmen, ale taky vyrovnaných týmů už dlouho nebylo na žádné akci, kde se mohly měřit.

eSuba.Intel: ghostONe, Dejv, Miah, Venoušek, Fraaj

Inside Games White: N3ky, Bhalos, Bimbo8, Špagy, LooLaa

Inside Games Blue: EnXer, Kapitán Lipánek, Immy, iKarlik, Hiddan

eEriness.Arctic: Citronec, Piipous3k, MakeItBetter, Lexinek, slivovica

Cyber Gaming Dragons: Viva, SeMajk, Abitak, WORRY, Bronko

eXtatus.EIZO: Mozilla, Esito, RusO, Baxtrix, Denyk

10541411_10152296856018181_5035454913404389232_o
Counter-Strike: Global Offensive

Nejvíce nejzajímavějším je tým nEophyte, který tradičně vládne české CS:GO scéně. Nedávno do týmu navíc přišli hoši z eSuby, takže se z dvou týmů stal jeden mega super tým. Mezi jejich největší konkurenty patří Virtual World, od kterých se vždy hovořilo jako o druhém nejlepším týmu naší scény. Nedávno však u VW proběhlo několik změn v sestavě a tak jejich úspěch, sehranost a nebo překvapení je jen v jejich rukách.

eEriness právě na úkor Virtual World posílil svou sestavu a bude chtít letos dokázat, že to mělo smysl. Lze očekávat, že hoši v modrobíločerném dresu se umístí na bedně. Konkurentem, který si pomalu brousí drápky jsou Inside Games, kteří za celý rok prošli nejméně změnami. To jim může pomoci, protože pravděpodobně budou nejvíce sehraní.

Tým eXtatus pro tuto FPS střílečku má mnohem silnější tým než pro LoL, kteří spolu hrají jen několik týdnů. Lze očekávat, že tak kluci z eXtatusu zatopí ostatním. Dalšími velkými jmény ve hře jsou Cyborg Factory, FU.sk nebo Fearless Sharks. Lze však počítat i s dalšími  7 celky, kteří budou chtít překvapit.

Můžeme se těšit na tyto velká jména:

nEophyte: uno, barb1, Zero, Styko, KAPARZO

Virtual World: jAPKoo, joHNY, ZEDKO, LogaN, peacemaker

eEriness:  Striker, Neci, nub1um, tv1, Bordel

Inside Games: SATISH, Defaultzz, LUKO, Sorfen, prayeR

eXtatus: benq1, ecko, queztone, kyriEEE, Kozlik

FU.sk: dev1, johan, zEro, petras, efron

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone je možná nejméně sledovanou událostí na LanCraftu. Na LAN párty však přivede přes 50 hráčů, což není zrovna malé číslo. Mezi největšími favority je slovenský hráč jménem ixxii, který bude obhajovat titul z letního LanCraftu. Je však pravděpodobnost, že se dočkáme překvapení i od jiných hráčů, kteří budou chtít ixxiimu znepřijemnit jeho počínání.

ixxii

Sledujte LanCraft Autumn 2014:

Zajímá vás, jak si týmy počínají? Sledujte živé streamy přímo v tomto článku a buďte u posledního LanCraftu ve Starém Městě.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.