Zopár nových screenshotov z Days Gone

Days Gone

Sony uvoľnilo 4 nové screenshoty z chystaného Days Gone.

PR kampaň pre Days Gone sa pomaly, ale isto chýli ku svojmu koncu. Pred časom Sony organizovala eventy, odkiaľ máme kopu gameplay záberov. Dnes tu máme pre zmenu nové screenshoty z PS4 Pro verzie hry.

Hlavným hrdinom hry je Deacon St. John, ktorému nákaza zobrala milovanú ženu. Následne sa jeho najlepším partnerom na cestách stáva jeho motorka, na ktorej v hre budeme tráviť veľa času. Avšak, na to aby vám poriadne slúžila sa o ňu budete musieť aj príkladne starať, vylepšovať či čapovať benzín. Viac vám o nej povie samostatný trailer.

Rovnako dôležitým elementom hry budú zombíci freakers. Hra ponúkne rovno niekoľko typov. Každý sa bude vyznačovať niečim iným. Avšak, freakeri sa vedia spájať do obrovských hord, ktoré sa chovajú ako jeden organizmus. A taká menšia horda o 300 freakeroch vie už nejednému hráčovi poriadne zavariť.

Days Gone vychádza už 26. Apríla exkluzívne na Playstation 4. Našinca poteší hlavne česká lokalizácia v podobe tituliek.

Days Gone je hotové, neskôr sa dočká aj DLC balíka

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site