PlayStation Plus Collection PS5 Wallpaper

Zoznam hier, ktoré dostanete na PS5 v predplatnom PS Plus

4 októbra, 2020 Lukáš Kanik

PlayStation Plus Collection prinesie 18 PS4 hier na PS5.

Sony pri oznámení ceny konzoly PlayStation 5 (kompletné info tu), oznámili aj špeciálnu kolekciu hier pre majiteľov PlayStation Plus. Vďaka tejto službe majitelia PS4 získavajú dve hry každý mesiac, príchodom PS5 sa ich odomkne oveľa viac.

V podstate v PS Plus získate prístup ku knižnici najlepších hier z PS4, ktoré hneď môžete hrať na PS5. SONY sa však nesnaží konkurovať službe Xbox Games Pass, ale chce len zväčšiť počet hier na vydanie PlayStation 5.

Sú tam veľké tituly, ktoré definovali aktuálnu generáciu. Napríklad najpredávanejšia hra Capcomu v histórii – Monster Hunter World, najúspešnejší Fallout 4 od Bethesdy ale aj PlayStation exkluzivity.

Kompletný zoznam hier v knižnici PlayStation Plus Collection pre PS5:

Je možné, že SONY do knižnice pridá ešte niekoľko ďalších hier. Každopádne, ak máte PS Plus a tieto hry ste ešte nehrali, vďaka spätnej kompatibilite si ich budete môcť užiť na PlayStation 5 hneď v deň vydania.

Či dostanú technické vylepšenia, alebo len zrýchlia načítanie vďaka SSD disku je otázne. SONY zatiaľ o vylepšeniach hier mlčí.

PlayStation 5 vyjde u nás 19.11.2020 v cene 499 eur za klasickú a 399 eur za digitálnu verziu. Cena exkluzívnych PlayStation 5 hier bude zvýšená na 80 eur.

Vieme, kde kúpiť PS5 priamo na vydanie

Sledujte ma: