Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case oznámený na PC a konzoly

Nová detektívna adventúra Hercule Poirot.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Agatha Christie - Hercule Poirot - The London Case_102631

Vydavateľská spoločnosť Microids oznámila vydanie očakávaného pokračovania hry Hercule Poirot: The First Cases. Nová hra Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case je naplánovaná na leto 2023 na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. Hra sľubuje vzrušujúci originálny príbeh, ktorý je verný štýlu a tónu Agathy Christie, s novými postavami a výzvami, ktoré preveria detektívne schopnosti hráčov.

V hre Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case sa hráčom predstaví Arthur Hastings, Poirotov obľúbený pomocník. Spoločne boli poverení bezpečným prevozom neoceniteľného umeleckého diela do Londýna, kde má byť vystavené. Veci však nejdú podľa plánu a obaja detektívi sú vyzvaní, aby vyriešili úplne novú záhadu v centre Londýna. Hráči sa môžu tešiť na strhujúcu hrateľnosť pri skúmaní hlavného mesta, hľadaní stôp, vypočúvaní podozrivých a svedkov a nakoniec pri riešení úplne nového prípadu.

Tešiť sa tak môžeme na nový príbeh, vypočúvanie svedkov a podozrivých pomocou nového systému hádaniek, sekcie s pohľadom z prvej osoby ale aj prestrihové scény pre filmovejší zážitok. Hra bude obsahovať aj myšlienkové mapy a profily postáv, ktoré hráčom umožňujú využívať Poirotove slávne šedé bunky na vytváranie prepojení na správne vyriešenie prípadu.

Hercule Poirot: The London Case sa môže pochváliť aj krajším prostredím s väčším množstvom detailov, efektmi počasia a vylepšeným zvukom, čo dodáva väčšiu hĺbku a dodáva život scénam Londýna z izometrického pohľadu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články