Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Kontakt

Nezávislý herný web CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Web spravuje skupinka nezávislých autorov vo svojom voľnom čase a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier. Tvoríme vlastnú grafiku, súťaže, posty na sociálne siete, stránky si sami programujeme a nahrávame aj podcasty, ktoré nájdete na všetkých podcastových platformách. 

CentrumHer.eu je dnes najväčší nezávislý herný magazín na Slovensku, beží na jedinečnom CMS systéme CMan a dbáme na to, aby ste na našom webe našli kvalitu, nie kvantitu. Pre všetkých registrovaných užívateľov je web úplne bez reklamy. Podporiť nás môžete na Patreone

Redakcia: 

  • Lukáš Kanik
  • Marek Jaroš
  • Veronika Ďureková

Na naše stránky je možné umiestniť PR články, sponzorované posty a odkazy (linky).

Kontaktovať nás môžete na mailovej adrese redakce@centrumher.eu

PODPOR NÁS NÁKUPOM NA ALZE

Nakupuješ ty, alebo tvoja firma na Alza.cz alebo Alza.sk? Môžeš nás podporiť každým nákupom. Stačí, že na Alzu prejdeš cez naše odkazy a kúpiš čokoľvek v rovnakom prehliadači. Z každého nákupu náš web môže získať malú províziu. 

Nakupovať na Alza.cz
Nakupovať na Alza.sk