Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Kontakt

Nezávislý herný web CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Web spravuje skupinka nezávislých autorov vo svojom voľnom čase a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier. Tvoríme vlastnú grafiku, súťaže, posty na sociálne siete, stránky si sami programujeme a nahrávame aj podcasty, ktoré nájdete na všetkých podcastových platformách. 

CentrumHer.eu je dnes najväčší nezávislý herný magazín na Slovensku, beží na jedinečnom CMS systéme CMan a dbáme na to, aby ste na našom webe našli kvalitu, nie kvantitu. Pre všetkých registrovaných užívateľov je web úplne bez reklamy. Podporiť nás môžete na Patreone

Redakcia: 

  • Lukáš Kanik
  • Marek Jaroš
  • Veronika Ďureková
  • Marián Balint
  • Jakub Fanta
  • Dominik Slavkovský

Na naše stránky je možné umiestniť PR články, sponzorované posty a odkazy (linky).

Kontaktovať nás môžete na mailovej adrese redakce@centrumher.eu