Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dnes vychází česká strategie Lords and Villeins

Kolonizační simulátor z české dílny jde do prodeje

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta Jakub Fanta

11. November 2022

LordsAndVilleins_1920x1080

Česká strategie Lords and Villeins od vývojářů z Honestly Games dává poctu známým kolonizačním strategiím jako RimWorld nebo Settlers a zároveň působí jako jejich krásný indie příbuzný.

Čeká nás naprosto standartní kolonizační strategie ve které budeme budovat, bojovat s lidmi s jiným názorem, nebo získávat různé suroviny. To vše v krásném indie grafickém kabátku. Na PC ji můžete pořídit za něco málo přes šest set korun a podle hodnocení na Steamu její koupí absolutně vůbec neprohloupíte.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta

Jakub Fanta

Jakub Fanta

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články