Horizon Call of the Mountain Announce Trailer

Horizon Call of the Mountain dostalo gameplay trailer, predstavuje príbeh

3 júna, 2022 Marek Jaroš

Aké by to bolo ocitnúť sa vo svete Horizonu? Horizon Call of the Mountain vám dá odpoveď!

Spoločnosť Sony je jednou z tých, ktoré veria VR technológií. Aj preto aktívne pracuje na Playstation VR2, ktoré na trh uvedie v najbližších mesiacoch. Avšak, predávať nie zrovna lacný VR headset bez poriadných hier je takmer nemožné. Nakopnúť predaje by mohla aj exkluzivita v podobe Horizon Call of the Mountain.

Mohlo by vás zaujímať:
Sony po prvýkrát ukázalo headset Playstation VR2

Na svet Horizonu sa budeme v tejto pozerať skrz oči postavy, ktorá sa volá Ryas. Ryas je bývalý bojovník Shadow Carja, ktorý dúfa, že sa vykúpi tým, že vyšetrí novú hrozbu, ktorej čelí Sundom. Keďže je Ryas bývalý bojovník, medzi jeho najväčšie prednosti patria šplhanie a ľukostrelba. Ostatne, tieto dve schopnosti sú pre prežite vo svete Horizonu kľúčové. A tak isto sa im venuje aj nový trailer.

Okrem luku si však hráči vyskúšajú aj ďalšie zbrane a nástroje. Tie si budete dokonca sami vyrábať. Každopádne, novým hrozbám nebudete čeliť sami. Na svojej ceste stretnete viacerých starých známych, ale aj nové postavy. A samozrejme, na pomoc vám príde aj Aloy.

River Ride, VR experience pre nenáročných

Okrem samotného príbehu ponúkne Horizon Call of the Mountain aj akúsy VR experience s názvom River Ride. Posadíte sa a budete si vychutnávať nádherný výhľad na svet Horizonu počas jazdy po rieke. Mali by ste však byť na pozore, nakoľko na palubu sa môžu pokúsiť nastúpiť nepozvané stroje! Navyše, túto vašu skúsenosť budete môcť zdieľať aj s priateľmi či rodinou. Zatiaľ čo vy máte Playstation VR2 na hlave, oni budú môcť sledovať diane priamo na obrazovke vášho monitora či TV.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.