Posledná epizóda

CH Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox zdražuje, Vianoce v redakcii

17. December 2022

Opäť je tu nová epizóda vášho obľúbeného CentrumHer Podcastu! Dnes s malou zmenou, kedy sa vám namiesto Veroniky prihovára Dominik!

Podcastu dominuje téma The Game Awards 2022. Išlo o najväčšiu videohernú akciu roka a preto je len logické, že sme jej venovali toľko času.

Neobišli sme však ani nové Need for Speed Unbound, ktoré si Dominik a Lukáš zahrali, takže sa mali o čom rozprávať. 

Zastavili sme sa aj pri zdražovaní hier pre Xbox. A ako inak, táto debata sa zvrhla na dišputu o Xbox Game Passe (už zase ?)

Horizon Forbidden West dostalo príbehový trailer

Tešiť sa môžeme na starých známych, ale aj na nové postavy.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

19. Január 2022

Horizon-Forbidden-West

Horizon Forbidden West vychádza už 18. Februára a tento dátum sa pomaly, ale isto blíži. A tak Sony rozbieha PR kampaň, v rámci ktorej sme sa dnes dočkali traileru, ktorý nám bližšie predstavý príbeh hry.

Aloy bude počas svojho nového dobrodružstva čeliť mnohým výzvam. Avšak, nebude sama. Na pomoc jej však prídu staré známe postavy ako Varl či Erend. K nim sa pridajú nové tváre ako Zo, Alva a Kotallo.

Ak vás svet Horizon Forbidden West zaujíma bližšie, určite nevynechajte ani starší trailer, v ktorom nám vývojári predstavili jednotlivé kmene. A ak ste sa k Playstation 5 ešte nedostali, nezúfajte, hra vyzerá skvelo aj na starej Playstation 4.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje ? S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články