Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Horizon: Forbidden West má byť "väčšie a lepšie" ako predchodca

Aspoň to tvrdí predstaviteľka hlavnej postavy Aloy, Ashly Burch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

15. Február 2021

Horizon Forbidden West screenshot 5

Ashly Burch je herečka, ktorú viacerí z vás spoznali až príchodom hry Horizon Zero Dawn (naša recenzia). No jej popularita na poli hier začala skorej, ešte v roku 2012. Odvtedy sa predstavila vo viacerých úlohách, no skutočnú popularitu jej priniesol až titul Life is Strange z roku 2015.

Dnes Ashly naplno pracuje na hre Horizon Forbidden West. Ide o pokračovanie jednej z najlepších Playstation 4 exkluzivít a aj preto sú očakávania fanúšikov vysoké. A tak sa zdá, že hráči nebudú sklamaní. Aspoň podľa slov samotnej herečky.

Väčšíe a lepšie pokračovanie skvelej hry

V nedávnom rozhovore pre Gamesradar opísala svoju prácu na očakávanom pokračovaní. "Nemôžem toho prezradiť veľa... ale, um, poviem, že si myslím to, že všetky veci ktoré ľudia milovali na Horizon Zero Dawn - nádherný svet, pohlcujúci príbeh, skvelý gameplay - Horizon Forbidden West je jednoducho väčší a lepší, " hovorí Ashly.

Navyše, pred nahrávaním absolvovala sedenie s vývojármi. Tí jej porozprávali o zasadení hry, nových oblastiach, nových kmeňoch či príbehoch, ktoré Aloy v hre čakajú. Pre samotnú herečku už toto bol veľký zážitok: "Absolvovala som sedenie s vývojármi pred začiatkom nahrávania hry, kde mi scenáristický tím povedal o príbehu hry a ja som sa cítila ako dieťa, ktoré počúva príbehy pri táboráku. Som z toho nadšená! Taktiež som fanúšikom hry, takže pri nahrávaní scén do hry som taká že 'Neviem sa dočkať na tento súboj' alebo 'Neviem sa dočkať až preskúmam túto oblasť'. Takže áno, myslím si, že hráči si hru užijú."

Horizon Forbidden West by malo vyjsť ešte tento rok ako exkluzivita pre Playstation 4 a Playstation 5. Avšak, o hre sme prakticky od jej ohlásenia nepočuli. Navyše, v dnešnej vlne odkladov nie je vylúčené, že hra príde až v budúcom roku. Zatiaľ si ju môźete pripomenúť aspoň oznamovacím trailerom.

Horizon Forbidden West PS5

Horizon: Forbidden West oznámené na PlayStation 5 a vyzerá to neskutočne

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Metro Exodus – Recenzia českej PC verzie

Metro Exodus – Recenzia českej PC verzie

Metro Exodus ide v šľapajách predchodcov a predsa vrhá tieň ďalej, ako oba diely dokopy.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Detaily PC verzie GTA V – čo pribudne nové?

Detaily PC verzie GTA V – čo pribudne nové?

Našli sme množstvo skvelých detailov, ktoré by vás mali zaujímať!

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Už tento štvrtok uvidíme gameplay zábery z hrania Horizon Forbidden West

Už tento štvrtok uvidíme gameplay zábery z hrania Horizon Forbidden West

Sony chystá State of Play zameraný na Horizon Forbidden West.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom O titul hry roka tento rok zabojuje aj mačacia adventúra Stray

O titul hry roka tento rok zabojuje aj mačacia adventúra Stray

Pri všetkých tých odkladoch sa čomu ani vlastne nie je diviť...