Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Horizon: Forbidden West má byť "väčšie a lepšie" ako predchodca

Aspoň to tvrdí predstaviteľka hlavnej postavy Aloy, Ashly Burch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Horizon Forbidden West screenshot 5

Ashly Burch je herečka, ktorú viacerí z vás spoznali až príchodom hry Horizon Zero Dawn (naša recenzia). No jej popularita na poli hier začala skorej, ešte v roku 2012. Odvtedy sa predstavila vo viacerých úlohách, no skutočnú popularitu jej priniesol až titul Life is Strange z roku 2015.

Dnes Ashly naplno pracuje na hre Horizon Forbidden West. Ide o pokračovanie jednej z najlepších Playstation 4 exkluzivít a aj preto sú očakávania fanúšikov vysoké. A tak sa zdá, že hráči nebudú sklamaní. Aspoň podľa slov samotnej herečky.

Väčšíe a lepšie pokračovanie skvelej hry

V nedávnom rozhovore pre Gamesradar opísala svoju prácu na očakávanom pokračovaní. "Nemôžem toho prezradiť veľa... ale, um, poviem, že si myslím to, že všetky veci ktoré ľudia milovali na Horizon Zero Dawn - nádherný svet, pohlcujúci príbeh, skvelý gameplay - Horizon Forbidden West je jednoducho väčší a lepší, " hovorí Ashly.

Navyše, pred nahrávaním absolvovala sedenie s vývojármi. Tí jej porozprávali o zasadení hry, nových oblastiach, nových kmeňoch či príbehoch, ktoré Aloy v hre čakajú. Pre samotnú herečku už toto bol veľký zážitok: "Absolvovala som sedenie s vývojármi pred začiatkom nahrávania hry, kde mi scenáristický tím povedal o príbehu hry a ja som sa cítila ako dieťa, ktoré počúva príbehy pri táboráku. Som z toho nadšená! Taktiež som fanúšikom hry, takže pri nahrávaní scén do hry som taká že 'Neviem sa dočkať na tento súboj' alebo 'Neviem sa dočkať až preskúmam túto oblasť'. Takže áno, myslím si, že hráči si hru užijú."

Horizon Forbidden West by malo vyjsť ešte tento rok ako exkluzivita pre Playstation 4 a Playstation 5. Avšak, o hre sme prakticky od jej ohlásenia nepočuli. Navyše, v dnešnej vlne odkladov nie je vylúčené, že hra príde až v budúcom roku. Zatiaľ si ju môźete pripomenúť aspoň oznamovacím trailerom.

Horizon Forbidden West PS5

Horizon: Forbidden West oznámené na PlayStation 5 a vyzerá to neskutočne

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry